Motokáry Hodonín
Po - Pá: 15:00 - 20:00 So - Ne + svátky: 10:00 - 20:00
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

Informace

Naše venkovní nekrytá motokárová dráha Vám nabízí vše pro uspokojení Vašich závodnických potřeb, včetně posezení u dráhy s občerstvením. 650 metrů dlouhý okruh Vám zaručí jedinečný jezdecký zážitek, který není nepodobný jízdě ve formuli. K dispozici je noční osvětlení trati a vytápěné posezení s občerstvením pro pozorování dění na trati nebo relaxaci mezi závody.

Ještě jste u nás nebyli? Žádný strach, náš tým Vám ve všem poradí.Zajezdit si může každý,vemte s sebou celou rodinu. V rámci bezpečnosti je nutné za jízdy používat ochrannou přilbu. Možné je použít jak svou vlastní, tak také bezplatně si zapůjčit přilbu místní. V tomto případě doporučujeme z hygienyckých důvodů používat bavlněnou kuklu pod přilbu.

Motokáry

I když tyto motokáry nejsou určeny k profesionálnímu závodění i tak maximální rychlost přesahuje 70km/h a na aktuální konfiguraci trati lze dosáhnout průměrné rychlosti přes 50km/h.

Technické parametry: Jednosedadlová

Motor HONDA 270cm3 s výkonem 9 HP – 4-takt OHV, jednoválec, chlazený vzduchem. Odstředivá automatická spojka. Jednosedadlová motokára s motorem po pravé straně za sedadlem. Ruční ovladání přímým řízením předních kol. Nožní ovládání levého brzdového a pravého plynového pedálu. Ochranné plastové nárazníky vpředu i vzadu a lišty po bocích motokáry.

Technické parametry: Dvousedadlová

Motor HONDA 200cm3 s omezovačem a výkonem 6.5hp – 4-takt OHV, jednoválec, chlazený vzduchem. Odstředivá automatická spojka. Dvousedadlová motokára s motorem po pravé straně za sedadlama. Jedno sedadlo s bezpečnostním pásem. Motokára určená k svezení dětí. Ruční ovladání přímým řízením předních kol. Nožní ovládání levého brzdového a pravého plynového pedálu. Ochranné plastové nárazníky vpředu i vzadu a hliníkové nadkolí motokáry.

10355381_686763898038341_6004905868970578184_n

Trať

Okruh obsahuje široké spektrum zatáček, velmi rychlé zatáčky se střídají se středně rychlými i s velmi pomalými technickými zatáčkami až o 180°. Trať je dostatečně široká a na mnoha místech umožňuje bezpečné předjíždění pomalejších jezdců. Některá místa jsou rovněž vhodná i pro předjíždění při závodě vyrovnaných pilotů.

  • Délka tratě: 650 metrů
  • Šířka tratě: 4 – 8 metrů
  • Počet zatáček: 8 pravých a 5 levých

Povrch: trať je tvořena z 95% asfaltem, který je používán běžně na silnicích . Se správným nastavením a přesně nahuštěnými pneumatikami poskytuje výtečnou přilnavost a proto umožňuje projíždění zatáček ve vysokých rychlostech.

Součástí každé jízdy na okruhu je měření času elektronickou časomírou. Její přesnost činí 1/100s. Měření nejvíce ocení jezdci, kterým více než o vzájemné souboje s ostatními soupeři na trati jde o nejlepší čas. Můžete si tak pochopitelně kontrolovat i vaše postupné zlepšování a porovnat se s přáteli nebo svým osobním rekordem.

IMGP4489_ToneMapping-640x423

Ceník

  • Klasická motokára (270 gx) : 170,-Kč / 7 Euro / 10 min
  • Dvousedadlová motokára: 170,-Kč / 7 Euro / 10 min (při volné kapacitě dráhy)
  • Dětská motokára: 170,-Kč / 7 Euro / 10 min (při volné kapacitě dráhy)
  • Dětská motokára pro držitele dětského řidičáku: 100,-Kč / 4 Eura / 10 min (při volné kapacitě dráhy)
  • Firemní / skupinové akce: 4400,-Kč / 1 hod. při 5 motokárách Každá další motokára +800,- kč / 1 hod. až do počtu třinácti motokár.

Jako skupina si můžete pronajmout celou trať a určit si specifickou skladbu programu po dobu pronájmu, elektronická časomíra bude vždy nastavena podle Vašich požadavků. Standartní počet motokár na dráze je 6. Maximální počet motokár na dráze po domluvě je 12. Pokud jste skupina závodně naladěných lidí, vyzkoušejte si pravý závodní adrenalin proti svým vyrovnaným kolegům a stanovte si skladbu například 20 minut trénink, 10 minut kvalifikace, 20 minut závod a vyzkoušejte si jak může být závodění náročné na koncentraci i fyzickou zdatnost.

Hodonínský motokárový pohárDětský řidičák
CS AUTOSLALOM