Motokáry Hodonín
Po - Pá: Přes zimu zavřeno So - Ne + svátky: Přes zimu zavřeno
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

Závodní sezona je u konce

V sobotu 6.10.2018 se v naší půjčovně odehrával boj o poslední body do celkového šampionátu. A jako ve správném finále jsme na trati mohli vidět asi nejhezčí souboje za celou sezonu.

7. závod HMP opanoval stylem start-cíl Lukáš Novák, pro kterého to bylo druhé vítězství v sezoně. Druhé místo vybojoval David Havlíček, který si bednu bez nadsázky nádherným výkonem v kvalifikaci a celý závod jezdil těsně za Lukášem. Třetí místo nakonec obsadil David Filípek.

Vítězství v kategorii AMA si připsal Vladimír Laurenčík, celkem jasný leader kategorie AMA, tak se to od něj dalo očekávat. Druhé místo obsadil Adam Martinec a třetí byl, celkem dosti překvapivě Tomáš Kratochvíl.

Výsledky 7. závodu HMP 2018

 

Po vyhlášení posledního závodu jsme přikročili k vyhlášení celé sezony. Při zpracovávání výsledků a zápisu bodů bohužel došlo k chybě a tak si celkové stupně vítězů nemohl užít Ronnie Šeiner, který na ně patří. Tímto bychom se mu chtěli ještě jednou velice omluvit, bohužel ani dvojitá kontrola tuto chybu neodhalila.

Vítězem celé sezony se stal bez zaváhání několika násobný obhájce Tomáš Denker, druhé místo patří Lukáši Novákovi a třetí místo pro sebe urval David Filípek.

Kategorii AMA opanoval Vladimír Laurenčík, na druhé místo se dostal Michal Krajčovič o pár bodů, které získal v posledním závodě, na třetí příčku se postavil Martin Nemec.

Výsledky celkového pořadí HMP 2018

Výsledky kategorie AMA HMP 2018

Celá sezona nám utekla jako voda a myslím, že byla i povedená a všichni zúčastnění si ji dostatečně užili. Chtěli bychom Vám všem poděkovat za přízeň a za komunitu, kterou kolem naší půjčovny vytváříte.

Ještě bychom Vás chtěli pozvat na Race of Champions, která je spíše takovým sranda závodem, kde je závodění na vedlejší koleji, ale jde spíš o pokec s kamarády. Termín konání bude upřesněn na facebooku MH.

 

Těšíme se na Vás v sezoně 2019!

Váš tým Motokáry Hodonín

Hodonínský motokárový pohárDětský řidičák
CS AUTOSLALOM