Motokáry Hodonín
Po - Pá: Zavřeno So - Ne + svátky: Otevřeno pouze po telefonické domluvě
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

Z šedesáti jezdců byl nejrychlejší Tomáš Denker

Hodonínský motokárový pohár uzavřel třetím závodem v sobotu 24.6.2017 první polovinu letošního ročníku. Po dvou deštěm ovlivněných sobotách, bylo tentokrát po celou dobu sucho s teplotami přes 30 stupňů.

V kvalifikaci si poleposition, stejně jak v předešlém závodě, vyjel Tomáš Denker. Nejlepší jezdec z třídy AMA byl Miloš Čapkovič.

Na prvních třech místech se situace po úvodním startu už neměnila. Všechny tři rozjížďky vyhrál Tomáš Denker, následovaný Davidem Filípkem a Lukášem Novákem. Stejné tedy bylo také celkové pořadí. Zato od čtvrtého místa dál se situace měnila poměrně často a docházelo k mnoha tvrdým soubojům až na hranici pravidel. Třídu AMA výhrál Miloš Čapkovič jako jediný zástupce třídy ve skupině A, druhé místo si vybojoval ve skupině B David Žák před Tiborem Markem.

Po polovině odjetých závodů letošního ročníku vede v šampionátu Tomáš Denker, který zatím vyhrál všechny tři závody. O druhou a třetí příčku se dělí se stejným počtem bodů David Filípek a Ondřej Kamas. Ve třídě AMA vede Tibor Marko před Honzou Burešem a Martinem Pechancem.

Opět se na Vás budeme těšit na 4. závodě, který se pojede 5.8.2017.