Motokáry Hodonín
Po - Pá: 15:00 - 20:30 So - Ne + svátky: 10:00 - 20:30
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

Výsledky 6. závodu HMP 2018

Tento víkend se konal předposlední závod Hodonínského motokárového poháru 2018, ve kterém se rozdělovaly jedny z posledních mistrovských bodů a lámal se tak pověstný chléb mezi jednotlivými účastníky. A bylo to na trati poznat. Spousta tvrdých soubojů, které kolikrát byly až moc tvrdé na to, aby se obešly bez napomenutí nebo dokonce penalizace.

V kategorii AMA skončil v tomto závodě na třetím místě Jan Peterka, druhé místo obsadil Vlaďa Laurenčík a tímto umístěním se dostal do čela bodování kategorie AMA a vítězem se stal nováček v HMP Stanislav Bodi.

V kategorii PRO se závod odehrával dle očekávání a vše korespondovalo s průběžným hodnocením. Na třetím místě se umístil David Filípek, pro druhé místo si dojel Lukáš Novák a králem závodu se stal Tomáš Denker, který byl zároveň i vcelku jasným vítězem kvalifikace. Králem doslova, protože vítězstvím si Tomáš pojistil i vítězství v HMP 2018 bez ohledu na výsledek posledního závodu.

V posledním závodě si to rozdají o zbylá místa na pódiu Lukáš Novák a David Filípek. Teoretickou šanci dostat se na „bednu“ má i Marcel Liedl.

Děkujeme všem, že jste na závod dorazili a doufáme, že poslední závod proběhne na trati bez zbytečných emocí a uvidíme krásný, čistý, finálový závod.