Motokáry Hodonín
Po - Pá: 15:00 - 20:30 So - Ne + svátky: 10:00 - 20:30
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

Výsledky 4. závodu HMP 2017

V sobotu 5. 8. 2017 se za ideálního počasí uskutečnil 4. závod sezony. Celkem dorazilo 53 jezdců, kteří si to mezi sebou rozdali v šesti skupinách.

Na poleposition se opět postavil Tomáš Denker, následován Marcelem Liedlem a Davidem Filípkem. Nejlepší v kvalifikaci ve třídě AMA byl tentokrát Martin Kvasnica.

V samotném závodě si upevnil prvenství v šampionátu Tomáš Denker, když vyhrál všechny tři rozjížďky. Druhé místo obsadil Marcel Liedl, který se zrovna vrátil z Mistrovství světa v motokárách (KWC), a třetí místo si vybojoval Ondřej Kamas, když se ze 6. místa na startu postupně prodíral dopředu. Ve třídě AMA si pro vítězství suverénně dojel Martin Kvasnica. Za ním to ale vřelo a o zbývající dvě místa na „bedně“ ve třídě AMA si to rozdali Honza Bureš, Miloš Čapkovič a Dominik Havlíček. Černého Petra si nakonec vytáhl Dominik Havlíček, který skončil na 4. místě, Miloš Čapkovič byl bronzový a přes několik nešťastných incidentů si nakonec stříbrnou příčku vybojoval Honza Bureš.

Dva závody před koncem šampionátu je tedy na průběžném celkovém prvním místě Tomáš Denker, který vyhrál zatím všechny závody sezony, za ním je ale pořadí našlapané a očekává se tuhý boj o pódium, který s největší pravděpodobností svedou Ondřej Kamas, David Filípek a Marcel Liedl. Na dalších pozicích je bodový rozdíl také minimální a rozhodovat bude také to, že se každému jezdci škrtá jeden nejhorší výsledek nebo neúčast. Na průběžné první místo ve třídě AMA poskočil Honza Bureš, druhý je Tibor Marko a třetí Martin Pechanec.

Opět se na Vás budeme těšit na 5. závodě, který se pojede 2. 9. 2017 a bude klíčový před říjnovým finále.