Motokáry Hodonín
Po - Pá: 15:00 - 20:30 So - Ne + svátky: 10:00 - 20:30
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

V 2. závodě bojovalo mezi sebou i s bouřkou 50 jezdců.

V sobotu 13.5.2017 pokračoval Hodonínský motokárový pohár druhým závodem. Kvalifikaci vyhrál Tomáš Denker, druhý byl Jakub Kostelňák a třetí Dagmar Bělíková, která se jako první žena v historii celého šampionátu dokázala probojovat do skupiny A. Na čtvrtém místě byl Tibor Marko ze třídy AMA.

První rozjížďky se jely ještě na suchu a dopředu se dral Ondřej Kamas, David Filípek a Jaromír Maslančík. V průběhu druhých rozjížděk dorazila bouřka, která zamíchala pořadím v některých skupinách. V poslední jízdě skupiny A se Ondřej Kamas opět posunul o dvě příčky, tentokrát až na první místo. Jeho výsledky rozjížděk (5., 3., 1.) nakonec ale jen o bod nestačily na celkové druhé místo, které si solidním výkonem vyjel David Filípek (2., 2., 3.). Z celkového vítězství se radoval Tomáš Denker (1., 1., 2.), který po dvou závodech vede průběžné pořadí šampionátu před Kamasem a Filípkem.

Ve třídě AMA zvítězil Tibor Marko (4. celkově) před Martinem Pechancem (8. celkově) a Honzou Burešem (10. celkově).

Další závod, který uzavře první polovinu ročníku, je na programu v sobotu 24.6.2017.