Motokáry Hodonín
Po - Pá: 15:00 - 20:30 So - Ne + svátky: 10:00 - 20:30
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

Šampionát HMP 2016 - 1. D.Šurýn, 2. - O.Kamas, 3. - T.Denker

Skončil již 4. ročník největšího rental kartingového šampionátu. Do letošní sezóny se zapojilo celkem 107 závodníků a v celkovém pořadí zvítězil Dominik Šurýn, který obhájil loňské vítězství. O druhé místo se svedl v závěrečném závodě velký souboj a urval ho pro sebe Ondřej Kamas. Třetí místo nakonec vybojoval vítězstvím v posledním závodě Tomáš Denker.

Odměněno bylo 15 nejlepších jezdců celkového pořadí, kteří si rozdělili poháry, trička a prize money.

Konečné pořadí - Celkově

V rámci šampionátu se vyhlašuje zvlášť i třída pro amatéry. V této třídě zvítězil s velkým náskokem Tomáš Archleb. Druhé místo obsadil Tibor Marko a třetí Ronnie Šeiner, kteří měli stejně bodů a rozhodl tak nejlepší výsledek.