Motokáry Hodonín
Po - Pá: Přes zimu zavřeno So - Ne + svátky: Přes zimu zavřeno
Půjčujeme motokáry, pořádáme závody a kartingovou školu, pronajímáme areál na firemní a skupinové akce

Máme za sebou další, v pořadí už šestou 24-ku

V první řadě bych chtěl poděkovat všem závodníkům za bezproblémový průběh, manažerům za vedení týmů, panu časoměřičovi Ruislovi, sestřičkám (i když mají čím dal tím míň práce, asi jste odolnější), bufetáři Mirovi, traťákům a ředitelovi za 24 hodinovou výdrž. A hlavně mechanikům za přípravu a servis motokár během závodu. Za celou 24ku praskly dva řemeny (bohužel nejde ovlivnit) a infarktový závěr s vodou v karburátoru pro tým „go baby go“. Kde se tam vzala když už nepršelo ???

Letos se přihlásilo 12 týmů což bylo maximum, (to jsme museli 3 týmy odmítnout).

 1. Go Baby Go . 1957 kol, best lap, vítěz kvalifikace, nejvyrovnanější výkony všech jezdců. Letos bezchybný manažer Mezi nimi nejstarší jezdec Dušan Bizub. Prostě byli NEJLEPŠÍ !!!
 2. Nameless - po pátku to ani výš nešlo Někteří už šest ročníků čekají na vítězství… Letos to opět nestačilo i přes super start
 3. Naschrot Racing - mají odjeto hodně závodů, ale myslím první 24ku a hned 3 flek se ztrátou 5 kol !!! Poklona pánové
 4. Teamdynamics.sk - tradiční účastníci Pipo, Tibor, Tomas Ztráta 9 kol ??? co to je? NIC! Jindy by to bylo 2. místo…
 5. REC group - prakticky všichni nováčci! Kluci kteří se dali dohromady při posledním závodu hodonínského poháru v naší půjčovně. Ztráta 12 kol. RESPEKT k vašemu výkonu. Je to asi největší překvapení.
 6. Ferat - „brněnský“ tým táhnul „cafi“ který odjezdil 5 hodin. Nebýt také roztrženého řemene tak bojovali o druhé až třetí místo. Někteří také nováčci, poklona.
 7. Kart One Arena - Nejstarší tým. Věkem vybočoval jen Adam a jediná žena Renata. Kdyby nebylo roztrženého řemene mohli být i výš.
 8. Force Indulona - 30 kol ztráty… kdyby jezdili v rukavicích bylo by to o trochu míň. V minulých ročnících už byli výš… Konkurence je velká!
 9. BK racing - ztráta 34 kol nejsem si jistý ale myslím že také nejsou všichni nováčci. Ztratit 1 a čtvrt kola za hodinu? Není o čem! Super!
 10. LNDR Speed cart - někteří nováčci, někteří už jeli. Jen 2 kola za devátým. Dobrý výkon.
 11. Oslík GP - Milan jezdec který za poslední roky ohromě vyrostl, táhnul ostatní: Martina, Staňu a další v týmu.
 12. Onlineracing.eu - poslední, ale jen o tři kola a jen 44 kol za vítězem. Roman Rosina, Zbyněček, Jarda, Richard, Zizin samí známí.. pohodáři kteří to berou jako super zábavu.

Takže přátelé díky a za rok…

Hodonínský motokárový pohárDětský řidičák
CS AUTOSLALOM